Odtwórz wideo

Malusaka - vlog motoryzacyjny

Łukasza Zawadzki od kilku lat mieszka w Japonii i prowadzi firmę zajmującą się importem samochodów do Polski, Niemiec i USA. Na aukcjach wyszukuje prawdziwe motoryzacyjne perełki, przeprowadza inspekcje oraz organizuje transport samochodów na drugi koniec świata. We vlogach pokazuje również swoje codzienne życie w kraju kwitnącej wiśni.
 
Subskrypcje: 9400
Liczba filmów: 200
Wyświetlenia: 925 209
Montaż: Rebus Films
Odtwórz wideo

Gospodarka na Nowo - podcast

Gośćmi podcastu '”Gospodarka na Nowo”, realizowanego na zlecenie portalu 300Gospodarka i Fundacji Impact, są eksperci od spraw gospodarczych – politycy, prezesi spółek giełdowych, przedsiębiorcy i profesorowie.  Nagrania realizujemy regularnie, co tydzień, w specjalnie zaaranżowanym studiu w centrum Warszawy. Do tej pory opublikowanych zostało już ponad 70 odcinków podcastu. 
 
Klient: 300Gospodarka
Agencja: Impact / The Way
Realizacja: Rebus Films

Polski Mechanik w Dubaju - vlog

Mateusz Todryk wyjechał do Dubaju kilka lat temu. Zarządza tam warsztatem samochodowym specjalizującym się w naprawie luksusowych samochodów jak Ferrari, Lamborghini, Maserati czy Porsche. Wyszukuje również samochody na aukcjach oraz sprowadza je do Polski. I wszystko to pokazuje na swoim kanale.  Zapraszamy do oglądania.
 
Subskrypcje: 22000
Liczba filmów: 75
Wyświetlenia: 2 001 342
Montaż: Rebus Films
Odtwórz wideo